+420 792 333 536

kurzy reálné sebeobrany - krav maga real Dobruška
O NÁS

Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem je zvyšovat úroveň bezpečnosti všech obyvatel Dobrušky a okolí a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.


První tréninky začaly v Dobrušce už v roce 2019 pod vedením certifikovaného instruktora. Trénujeme jak dospělé, tak i děti nebo seniory, pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku ženské sebeobrany a mnoho dalších zajímavých akcí.

POŘÁDÁME:

- základní kurzy sebeobrany pro dospělé
- kurzy pro pokročilé studenty
- speciální sebeobranu pro děti
- tématické semináře
- pravidelná výuka
- individuální přístup - soukromé lekce

Co je vlastně krav maga?

Jedná se o sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce Imim Lichtenfeldem – rodákem z Československa, který na počátku 2. světové války emigroval do Izraele. Imi systém vyvinul pro potřeby izraelské armády a dalších obranných složek, po svém odchodu z aktivní služby jej ale upravil pro civilní užití a nadále rozvíjel s pomocí Eyala Yanilova – současného hlavního předtavitele KMG (Krav Maga Global). Hlavní důraz je kladen na to, aby studenti dosahovali dobrých výsledků v relativně krátkém čase, i proto je dnes systém Krav Maga považován za jeden z nejefektivnějších sebeobranných a taktických systémů na světě.

Kdo může Krav Maga trénovat?

Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.

Doporučujeme také:

www.litomysl.krav-maga.cz
www.kravmaga-jicin.cz
www.sebeobranachlumec.cz


Krav Maga Real Dobruška © 2022 Vytvořila: Monika Vrkoslavová, Bonnydesign.cz